Dlaczego używane Audi A4 to dobra inwestycja?

0
211

Audi jest jednym z „wielkich trzech” niemieckich producentów luksusowych samochodów (pozostali dwaj to BMW i Mercedes). Jednak to, co wyróżnia Audi nawet w tak zacnym gronie, to jego względna przystępność cenowa – choć mowa o zakupie luksusowego pojazdu, który jest wyposażony w najnowsze i najlepsze rozwiązania pod względem funkcji bezpieczeństwa, materiałów wewnętrznych, stylu zewnętrznego i zasobów technologicznych.

Jednak nawet najtańszy nowy model Audi A4 może być dla wielu niedostępny. Na szczęście istnieje sposób, aby cieszyć się tą luksusową marką bez rozbijania domowego budżetu: odpowiedź polega na zakupie używanego pojazdu Audi.

Oto krótkie spojrzenie na zalety zakupu używanego Audi A4 i to dlaczego ten luksusowy samochód cieszy się tak wielką popularnością na rynku wtórnym.

Zalety zakupu używanego Audi A4


Jeśli zastanawiasz się nad zakupem używanego Audi A4, prawdopodobnie zastanawiasz się dlatego, że marzy Ci się samochód iście luksusowy. Wysokiej klasy marki, takie jak Audi tworzą samochody, które wypełnione lepszymi materiałami, takimi jak drewniane wykończenia i ergonomiczne detale.  Charakteryzują się także lepszej jakości, precyzyjniej dostrojonymi silnikami, które zostały zbudowane, aby zapewnić większą moc i dłuższą żywotność, a duży wybór części do Audi A4 sprawia, że nawet, jeśli w używanym samochodzie coś po drodze się zepsuje – nie będzie żadnego problemu z wymianą na nowy podzespół.

Audi: kupujesz taniej – nic nie tracisz!

Należy pamiętać, że niezależnie od tego, czy kupujesz nowy luksusowy, czy nowy nie-luksusowy pojazd, możesz spodziewać się znacznego spadku wartości, gdy tylko wyjedziesz z salonu. W zależności od różnych czynników może to być od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Pod koniec pierwszego roku posiadania nowego samochodu szacuje się, że przeciętny średniej wielkości samochód traci ogromną część ze swojej początkowej wartości. Zakup używanego pojazdu Audi A4 to sprytny sposób na uniknięcie utraty początkowej wartości pojazdu i cieszenie się pojazdem, który lepiej zachowuje swoją wartość.

Pamiętaj też, że jeśli zdecydujesz się kupić używane Audi A4 od oficjalnego dealera, tym bardziej nic nie stracisz, a wręcz przeciwnie – uzyskasz przy okazji również dostęp do mnóstwa dodatków. Atuty takie jak potencjalnie przedłużona gwarancja czekają na Ciebie, jeśli tylko zdecydujesz się na takie rozwiązania. Cały czas mowa o bardzo solidnym samochodzie, który na pewno będzie Ci służył przez długi czas w doskonałym stanie – bez względu na to, czy był wcześniej przez kogoś używany, czy nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here