Zabezpieczenie Twojego samochodu w trakcie wyjazdu!

0
464
parking pod lotniskiem Ławica

Planujesz wylot z parkingu Poznań Ławica jednak nie wiesz co zrobić ze swoim samochodem? Chcesz żeby w trakcie twojego pobytu w innym mieście lub państwie był bezpieczny? Jeśli tak doskonale się składa parking zielony gwarantuje bezpłatny transfer zapewniając bezpłatny transport na trasie parking lotnisko i lotnisko parking dzięki temu po odbiorze bagażu wystarczy zadzwonić pod wskazany numer na bilecie parkingowym aby w bezpieczny sposób znaleźć się na parkingu przy swoim samochodzie.

Oprócz tego aspektem przemawiających za skorzystaniem z możliwości jakim jest parking zielony obok Poznańskiej Ławicy jest dobra lokalizacja. Parking zielony znajduje się bowiem w niedalekiej odległości o włącznie jeden 1 km od portu lotniczego Poznań Ławica bezpłatny transfer odbywa się w klimatyzowanych busach i trwa do 5 minut dodatkowym plusem który przekonuje osoby podróżujące ze skorzystania z możliwości parkingu zielonego pozostaje jego całodobowa ochrona. Na terenie parkingu zamontowano system kamer, który zapewnia bezpieczeństwo. Dodatkowym aspektem jest fakt, że w ciągu całej doby ochrona patroluje teren i sprawdza czy twój samochód jest bezpieczny. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z parking zielony w dobrej lokalizacji możesz liczyć również na ubezpieczenie zarówno obiekt jak i pojazdy podlegają pod ubezpieczenie od kradzieży i włamania.

Parking zielony to strzeżony całodobowy parking który specjalizuje się w obsłudze podróżujących z lotniska Poznań Ławica. Do dyspozycji zainteresowanych podróżujących znajduje się około 800 miejsc parkingowych teren parkingu zielonego jest usytuowany kilometr od portu lotniczego Poznań Ławica gwarantuje on ekspresowy, trwający około 5 minut bezpłatny transfer na lotnisko pod samo wejście terminala klimatyzowanymi i bezpiecznymi busami. Oprócz tego należy pamiętać że na terenie parkingu zostaje zapewniona całodobowa ochrona monitoring i ubezpieczenia pojazdu a także samego obiektu parking pozostaje doskonale ogrodzony i oświetlony, obsługa parkingu gwarantuje pomoc w przypadku konieczności pompowania kół czy ładowania akumulatora.

Parking zielony znajduje się w miejscu który może być znane Klientom jako parking różowy. Cennik parkingu kształtuje się bardzo korzystnie bowiem od jednego do 3 dni możemy liczyć na parkowanie za 39 zł. Z kolei od czterech dni aż do tygodnia parkowania możemy liczyć na konkurencyjną stawkę w wysokości 65 zł jeśli zamierzamy pozostawić nasz samochód na 8 do 11 dni parkowanie wyniesie nas 89 zł. Z kolei kiedy zamierzamy pozostawić nasz samochód 12 dni nawet do dwóch tygodni koszt parkowania to 129 zł w przypadku dłuższego parkowania od 15 dni do nawet miesiąca możemy liczyć na stawkę 149 zł. Jak zatem warto zauważyć oferta nie obciąża budżetu transfer na lotnisko pozostaje bezpłatny a w cenie mamy również ubezpieczenie. Po państwa powrocie pracownicy parkingu zielonego mogą odebrać państwa i bagaże. Aby tego dokonać należy zadzwonić pod numer na bilecie parkingowym i poprosić o odbiór. W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań parking lotnisko Ławica http://parkingzielony.pl pozostaje do państwa usług. Parking Ławica to doskonałe miejsce na bezpieczne przechowywanie swojego samochodu w trakcie naszej nieobecności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here